Кременчуцький ЦНАП відновлює оформлення біометричних документів

22.04.2022: Кременчуцький ЦНАП відновлює оформлення біометричних документів

З 22 квітня ЦНАП відновлює приймання документів на оформлення паспортів громадян України у формі ID – картки та паспортів громадянин України для виїзду за кордон.

Поки що звернутися можна лише до головного офісу ЦНАП (м. Кременчук, вул. Гагаріна, 14).

ВАЖЛИВО!

Оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна у Кременчуцькому ЦНАП незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Громадяни України можуть мати одночасно два діючих закордонних паспорти.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон може бути оформлений з народження.

Звертаємо увагу на те, що нині є певні проблеми з доставкою надрукованих паспортів до працюючих територіальних органів та підрозділів ДМС і, відповідно, з дотриманням встановлених законодавством строків оформлення документів. Окрім того, Постановою Уряду від 28 лютого 2022 року № 165 «Деякі питання реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб» на час воєнного стану в Україні зупинено строки надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  На війні загинув артилерист і батько восьми дітей Юрій Берлізов з Полтавщини

В умовах воєнного стану і протягом одного року з дня його припинення або скасування перетин державного кордону України може здійснюватися на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого ПОДОВЖЕНО, детальніше за посиланням.

ПРИЙМАННЯ ЗАМОВНИКІВ ПОСЛУГ У ЦНАП ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЛИШЕ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ за телефонами: 096-097-15-88, 050-255-15-88 у години роботи ЦНАП (пн – пт: 8.00 – 17.00, сб: 8.00-16.00).

Для можливості реєструватися в електронну чергу ЦНАП 24/7 рекомендуємо користуватися послугами вайбер чату за посиланням.

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (22.04.2022): Кременчуцький ЦНАП відновлює оформлення біометричних документів

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  На Дніпрі потонув чоловік

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука