Кременчук – тимчасова домівка для тисяч українців, які вимушено покинули свої міста

14.04.2022: Кременчук – тимчасова домівка для тисяч українців, які вимушено покинули свої міста

Наталя – харків’янка. Через війну вона була вимушена поїхати з Харкова і оселитися в Кременчуці, як і тисячі інших переселенців. Наше місто вона лагідно називає “маленьким Харковом”, жінка захоплюється нашою архітектурою і охайністю вулиць. За кордон чи на захід України вона не хоче їхати. У Кременчуці її з дитиною прихистили небайдужі люди.  Батьки жінки залишились у рідному Харкові.

Вона дякує кременчужанам за допомогу і турботу. Більше про історію вимушених переселенців, які знайшли прихисток у нашому місті, дивіться у сюжеті “Кременчуцьких новин”:

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Тварин із харківського екопарку Фельдмана евакуйовують на Полтавщину

Як раніше повідомлялося, з  перших днів повномасштабної війни небайдужі люди допомагають переселенцям у Центрі Тимчасового Розміщення Кременчук (“ЦенТР Кременчук”). Для переселенців це місце стало справжнім прихистком, де вони можуть знайти ночівлю, тепло і допомогу. Сюди прибувають люди із місць активних бойових дій. Волонтери надають їм все необхідне і допомагають знайти житло у Кременчуці.

Читайте також:

Активісти Молодіжного Парламенту Кременчука з перших днів війни допомагають містянам і переселенцям

 

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (14.04.2022): Кременчук – тимчасова домівка для тисяч українців, які вимушено покинули свої міста

Джерело: Кременчук Today

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Увага! Кременчук, повітряна тривога! (Відбій)
Всі новини Кременчука