Лайма шукає нову родину

04.08.2022: Лайма шукає нову родину

Кременчук Today: Лайма шукає нову родину

Приблизний вік — 4 роки. Спокійна, розумна і лагідна. Вже пів року мешкає у притулку КП “Спецсервіс-Кременчук”. Сюди вона потрапила дуже хворою і виснаженою. Її повністю вилікували. Тепер вона може стати вашим вірним другом.

Наразі у притулку перебуває 153 собаки та 50 котів. Щодня сюди потрапляє 5-10 тварин. Більшість із них стерилізують, підліковують та відпускають на вулицю. У липні стерилізували 85 чотирилапих, а з початку року — 560.

Найбільш слабких тварин працівники “Спецсервіс-Кременчук” залишають у притулку. Часто вдається знайти їм нових господарів. У КП сподіваються, що родину знайдуть і Лаймі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  У Кременчуці виявили автомобіль, який перебував у розшуку

Якщо ви хочете взяти собі Лайму, зателефонуйте за номером (067)203-21-97. Або одразу приходьте до самого притулку на Горького, 48/75.

Щоб подивитись на інших тварин, яких можна “усиновити”, підписуйтесь на сторінку “Спецсервіс-Кременчук”: https://www.facebook.com/groups/specservice.kremenchuk/

P.S.

Працівники КП “Спецсервіс-Кременчук” радо приймають волонтерську та благодійну допомогу. Потрібна їжа: сухий корм, м’ясні обрізки, крупа. Матеріали для облаштування місць: дерев’яні або пластикові піддони, матраци, ковдри та старі теплі речі. З медикаментів дуже потрібні вітаміни В-12, івермектин, амінокапронова кислота, хлоргексидин, шприци та спирт.

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (04.08.2022): Лайма шукає нову родину

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Поліцейські розшукують Розу Прокопенко

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука