Мер Кременчука попросив утриматись від масових відвідувань кладовищ на поминальні дні

28.04.2022: Мер Кременчука попросив утриматись від масових відвідувань кладовищ на поминальні дні

Мер Кременчука Віталій Малецький на своїй сторінці у Фейсбук звернувся до кременчужан з приводу поминальних днів:

Наближаються поминальні дні. Це той період, коли українці масово відвідують могили своїх рідних.

Але у час війни масовість – це дуже поганий союзник. Ми перебуваємо під постійною загрозою ракетних ударів з боку рашистів, а тому великі скупчення людей є дуже небезпечними.

Тому я звертаюся до кременчужан з проханням: по можливості утримайтеся у ці дні від відвідин кладовищ. Якщо це для вас є принциповим питанням, намагайтеся проводити якомога менше часу на цвинтарі. Бажано розподілити дні поїздок на суботу, неділю, понеділок та вівторок. Домовтеся про це зі знайомими, рідними, сусідами.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  У Кременчуці збільшено час роботи транспорту, закладів торгівлі та сфери послуг

Упродовж усіх поминальних днів (субота, неділя, понеділок, вівторок) працюватиме громадський транспорт до кладовищ міста Кременчука. Зокрема по Свіштовському кладовищу навіть підвозитимуть громадян до віддалених секторів.

Прошу також усіх суворо дотримуватися громадського порядку, неухильно виконувати розпорядження правоохоронців та військових, не забувайте брати із собою паспорти. Не вживайте на цвинтарі спиртне, – зазначив Малецький.

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (28.04.2022): Мер Кременчука попросив утриматись від масових відвідувань кладовищ на поминальні дні

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука