На Полтавщині на одне робоче місце претендує дев’ять людей

29.04.2022: На Полтавщині на одне робоче місце претендує дев’ять людей

Продуктових наборів видано переселенцям у Кременчуці

Як переселенцям отримати гуманітарну допомогу в Кременчуці

Переселенців зареєстровано в Кременчуці

Збір допомоги:

Адреси пунктів збору та списки потрібного

На Полтавщині на одне робоче місце претендує дев’ять людей29 Квітень 2022, 13:221602022-04-29t1робота2На Полтавщині є значний розрив між кількістю вакансій та безробітних, які претендують на отримання роботи. Про це повідомив Полтавський обласний центр зайнятості. За його даними, у середньому по Полтавщині на одне вільне робоче місце станом на 1 квітня претендували 9 безробітних (рік тому – 8).

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Завдяки «Дії» українці можуть брати участь у судових засіданнях онлайн

До обласної служби зайнятості подали на 44% менше вакансій, аніж торік на таку ж дату. Станом на 1 квітня, працедавці заявили про 1,9 тис. вільних робочих місць.

«Найбільша невідповідність попиту і пропозиції у професійно-кваліфікаційному розрізі спостерігалася серед службовців та керівників (21 особа), фахівців (17 осіб), працівників сфери торгівлі та послуг (15 осіб), технічних службовців (13 осіб). Недостатньо вакансій для представників таких професій: водій автотранспортних засобів, продавець продовольчих товарів, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар, бухгалтер», – йдеться в повідомленні центру зайнятості.

До прикладу, для 945 водіїв на Полтавщині пропонують 128 робочих місць, для 757 безробітних продавців продовольчих товарів – 63 вакансії, для 358 безробітних бухгалтерів – 17 пропозицій.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Поліцейські перевіряють дев’ятьох людей, які можуть бути диверсантами

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (29.04.2022): На Полтавщині на одне робоче місце претендує дев’ять людей

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука