На Полтавщині призначили суворіше покарання жінці, яка втопила свою новонароджену доньку

03.05.2022: На Полтавщині призначили суворіше покарання жінці, яка втопила свою новонароджену доньку

Продуктових наборів видано переселенцям у Кременчуці

Як переселенцям отримати гуманітарну допомогу в Кременчуці

Переселенців зареєстровано в Кременчуці

Збір допомоги:

Адреси пунктів збору та списки потрібного

На Полтавщині призначили суворіше покарання жінці, яка втопила свою новонароджену доньку3 Травень 2022, 13:151442022-05-03t1суд

За апеляційної скарги Миргородської окружної прокуратури Полтавським апеляційним судом 22-річній жительці Краснолуцької територіальної громади, яка вбила новонароджену доньку, призначено суворіше покарання – 4,5 роки позбавлення волі.

Повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  На Полтавщині у лікарнях перебувають 158 поранених

Ця подія сколихнула громадськість у грудні 2020 року. Жінка за місцем свого проживання вночі народила живу, здорову дівчинку вагою понад 2,6 кг і втопила у хатньому відрі з помиями. Лише вранці батьки породіллі викликали фельдшерку та повідомили про смерть дитини під час пологів.

Прокурором доведено неправдивість вказаних свідчень, адже, перебуваючи на обліку в лікаря і знаючи строк вагітності, жінка вирішила народжувати без медичної допомоги, свідомо допускаючи можливість суспільно небезпечних наслідків. Окрім цього, після пологів вона не вжила жодних заходів для врятування дитини. Проживши щонайменше 10 хвилин, немовля померло через механічну асфіксію внаслідок утоплення.

Засуджена відбуватиме покарання за ст. 117 КК України (умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини відразу після пологів).

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Оперативна інформація Генштабу ЗСУ на вечір 3 травня

Нагадаємо, у листопаді 2021 року вироком Гадяцького районного суду, який оскаржено прокуратурою, жінку позбавлено волі на 2 роки.

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (03.05.2022): На Полтавщині призначили суворіше покарання жінці, яка втопила свою новонароджену доньку

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука