“Наловили” риби на 2 млн грн: на Полтавщині з початку квітня поліція відкрила 43 кримінальні провадження

28.04.2022: “Наловили” риби на 2 млн грн: на Полтавщині з початку квітня поліція відкрила 43 кримінальні провадження

З початку квітня поточного року за фактами браконьєрства на воді відділом дізнання поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури, відкрито 43 кримінальних провадження. За попередніми підрахунками, правопорушники завдали державі шкоди на суму близько 2 мільйонів гривень. У рамках відкритих кримінальних проваджень тривають слідчі дії.

У період нересту поліція Полтавської області спільно з Полтавським рибоохоронним патрулем, прокуратурою, Держпродспоживслужбою, Державною екологічною інспекцією Центрального округу та працівниками національних та регіональних ландшафтних парків вживають максимум заходів щодо припинення протиправної діяльності на воді та недопущення незаконного вилову риби у водоймах області.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Майже 10 тисяч кременчужан отримали бустерну дозу вакцинації

«Працівники обласного Главку та територіальних підрозділів поліції Полтавщини, у співпраці з представниками інших правоохоронних відомств, приділяють особливу увагу захисту водних біоресурсів під час їх природного відтворення. Із початку квітня вже припинено протиправну діяльність десятків браконьєрів, які завдали державі збитків майже на два мільйони гривень. Зокрема, підрозділами дізнання, у співпраці з водною поліцією, під процесуальним керівництвом прокуратури, відкрито 43 кримінальних провадження за фактами незаконного зайняття рибним добувним промислом. У п’яти провадженнях особам вже повідомлено про підозри. А три обвинувальні акти скеровані до суду. По решті кримінальних проваджень слідчі дії тривають. За зібраними матеріалами призначені судово-інженерно-екологічні експертизи, за висновками яких будуть прийняті відповідні процесуальні рішення щодо притягнення фігурантів до юридичної відповідальності», – повідомив начальник поліції Євген Рогачов.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  У Кременчуці триває вакцинальна кампанія

Також очільник обласної поліції Полтавщини зазначив, що вилучену рибу передано за призначенням, про що складені відповідні акти.

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (28.04.2022): “Наловили” риби на 2 млн грн: на Полтавщині з початку квітня поліція відкрила 43 кримінальні провадження

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука