PayPal почала повноцінно працювати в Україні

19.03.2022: PayPal почала повноцінно працювати в Україні

Платіжна система PayPal офіційно почала працювати в Україні, картки українських банків уже можна прив’язати до гаманця. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Ми раді заявити про запуск послуг особистих переказів, а також дозволяємо переказувати кошти зі свого гаманця PayPal на кредитні чи дебетові картки. Ми віримо, що це допоможе людям в Україні отримувати кошти від їхніх друзів та родини по всьому світу”, – ідеться в листі компанії, адресованому Федорову.

“Тепер можна купувати в Інтернеті, переказувати кошти та виводити гроші на українські банківські картки”, – пише міністр. Уже зараз можна прив’язати українські банківські картки та користуватися.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  У Кременчуці розшукують Ігоря Примуда (знайшовся!)

Заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован переповів слова CEO PayPal Дена Шульмана: “За останні 2,5 тижня 400 співробітників компанії зробили те, на що в них зазвичай іде 9-12 місяців”.

Компанія зазначає, що тимчасово скасовує комісії за операціями з українськими рахунками PayPal, аби допомогти українцям переказувати та отримувати кошти в час війни.

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (19.03.2022): PayPal почала повноцінно працювати в Україні

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука