Поліцейські перевірили понад 1300 підозрілих осіб на Полтавщині

18.03.2022: Поліцейські перевірили понад 1300 підозрілих осіб на Полтавщині

Працівники територіальних підрозділів поліції Полтавщини минулої доби перевірили понад 690 транспортних засобів й 1367 підозрілих осіб. Більше ніж 20 громадян були доставлені до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності.

Окрім того, за керування у стані сп’яніння вилучено один автомобіль та 5 осіб залучено до громадських робіт за порушення обмежень комендантської години».

Нагадаємо, згідно з рішенням Ради оборони Полтавської області конфісковані за керування у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння транспортні засоби можуть бути передані для потреб Збройних Сил України, правоохоронних органів та підрозділів територіальної оборони для виконання завдань із захисту батьківщини від ворога.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  На Крюківському мосту буде частково обмежено рух транспорту

Також варто знати, що громадяни, які без обґрунтованих поважних причин порушують заборону на перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях, встановлену Полтавською обласною військовою адміністрацією, доставляються до територіального підрозділу поліції для виконання громадських робіт строком до 24 годин.

 

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (18.03.2022): Поліцейські перевірили понад 1300 підозрілих осіб на Полтавщині

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука