Відбулось позачергове засідання сесії Кременчуцької міської ради

08.04.2022: Відбулось позачергове засідання сесії Кременчуцької міської ради

8 квітня відбулося продовження другого позачергового пленарного засідання шістнадцятої сесії Кременчуцької міської ради.

Депутати розглянули  та затвердили ряд рішень  виконавчого комітету  Кременчуцької міської ради, що стосуються бюджетних та фінансових питань. Внесли зміни до рішень Кременчуцької міської ради від 15 березня 2022 року «Про затвердження Програми відшкодування різниці між тарифами на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води для населення на 2022 рік» та  від 22 грудня 2020 року «Про затвердження Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Кременчуцької міської територіальної громади «Турбота» на  2021-2023 роки».

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  До кінця тижня у Кременчуці йтимуть дощі

На сесії також було затверджено Міську комплексну Стабілізаційну програму Кременчуцької міської територіальної громади. Прийнято кілька рішень про погодження кандидатур на посади  командирів добровольчих формувань Кременчуцької міської територіальної громади.

Міською радою також надано дозвіл ПрАТ «Кременчуцький річковий порт» на використання піску.

Кременчуцькі депутати  надали згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади нерухомого та рухомого майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області. Прийняли рішення « Про включення до Переліку другого типу об’єктів оренди, що належать до комунальної власності Кременчуцької міської територіальної громади, укладення, продовження договорів оренди без проведення аукціону».

На сесії внесено  зміни до рішень Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 23 листопада 2021 року «Про затвердження Програми діяльності КГЖЕП «Автозаводське» на 2022-2024 роки»,  до  рішення від 23 листопада 2021 року «Про затвердження Програми діяльності та розвитку КП «Кременчук АКВА-СЕРВІС» на 2022-2024 роки» та до рішення  від 16 грудня 2021 року «Про затвердження Програми утримання кладовищ Кременчуцької міської територіальної громади та забезпечення діяльності КП «СКРП» на 2022-2024 роки».

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Кременчуцькі волонтери щодня годують людей, які опинилися у складних обставинах

Читайте також:

У Кременчуці після реконструкції відкрили новий операційний блок міського кардіохірургічного центру

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (08.04.2022): Відбулось позачергове засідання сесії Кременчуцької міської ради

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука