Волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука на вокзалі зустрічають евакуаційні потяги

12.04.2022: Волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука на вокзалі зустрічають евакуаційні потяги

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну активісти Молодіжного Парламенту Кременчука допомагають переселенцям, які прибувають до нашого міста. Волонтери близько трьох тижнів у цілодобовому режимі пригощали людей з Харкова, Києва, Маріуполя та інших міст гарячим чаєм, кавою та бутербродами. І нині не припиняють допомагати всім, хто цього потребує.

Переселенці відзначали, що такого теплого і душевного прийому, як їм влаштовували у Кременчуці, не було в інших містах, де зупинялись їхні потяги.

Більше про волонтерів, які присвятили своє життя допомозі іншим, дивіться в сюжеті “Кременчуцьких новин”:

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  У Кременчуці на вулиці померли двоє чоловіків

Нині волонтери нагадують, що переселенці дуже потребують посуду. Тож якщо маєте можливість допомогти, не будьте байдужими.

Друзі, анонсуємо збір посуду для вимушених переселенців, що наразі мешкають у Кременчуці. Якщо у вас вдома є посуд, яким можете поділитися, будемо дуже вдячні. Кастрюлі, сковорідки, тарілки, чашки, ложки і т.д. Чекаємо на Вас за адресами, як вам зручно: вулиця Маяковського, 7 та проспект Свободи, 130, – зазначають на сторінці Молодіжного Парламенту Кременчука.

 

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (12.04.2022): Волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука на вокзалі зустрічають евакуаційні потяги

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука