У Кременчуці переселенці дякують за допомогу: багато продуктів, вистачає надовго

27.04.2022: У Кременчуці переселенці дякують за допомогу: багато продуктів, вистачає надовго

У Кременчуці офіційно зареєстровані у Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання понад 18 тисяч осіб із територій, де відбуваються бойові дії. Це мешканці Харкова, Маріуполя, Севєродонецька та інших міст, де триває війна. Кожен із переселенців має право на отримання гуманітарної допомоги, у тому числі продуктів харчування.

Щодня до кременчуцького Центру видачі гуманітарної допомоги приходять кілька сотень переселенців. Майже кожні 5 хвилин формується 10 наборів харчів. Люди дякують за таку допомогу і відзначають, що продуктів вистачає на тривалий термін.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Які продуктові набори видають у Кременчуці переселенцям 13 травня

Переселенцям видають три види продуктових наборів залежно від кількості людей у родині.

Там велика кількість круп, чудове дитяче харчування, консерви, побутова хімія. У мене двоє дітей. Для нас трьох всього достатньо, дуже дякуємо, – розповідає журналістам Катерина, переселенка з Бахмута.

Щоб отримати такі продуктові набори, потрібно звернутися на цілодобову гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» – 0 800 33 22 21.

Більше в сюжеті “Кременчуцьких новин”:

Зараз продовжують працювати програми підтримки для вимушених переселенців. Уряд виділяє по 2 тисячі гривень разових виплат кожному дорослому та по 3 тисячі на кожну дитину в родині, яка була вимушена переїхати. На виплати такої допомоги вже спрямували 578 мільйонів гривень. За рахунок цих коштів допомогу отримають близько 155 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Гороскоп на завтра: Овен – інтуїція не підведе, Рак – у вас день гарних ідей

Як раніше повідомлялося, також у Кременчуці реалізовуватимуть проєкт фінансової підтримки переселенців від Червоного Хреста. Переселенці отримають фінансову допомогу у розмірі 2500 гривень на кожного члена родини.

Читайте також:

Уряд оголосив про додаткові виплати переселенцям

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (27.04.2022): У Кременчуці переселенці дякують за допомогу: багато продуктів, вистачає надовго

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука