У кременчужан знайшли десятки зіп-пакетів з наркотичними засобами

28.04.2022: У кременчужан знайшли десятки зіп-пакетів з наркотичними засобами

У вчиненні кримінального правопорушення підозрюють 31-річного чоловіка та 39-річну жінку. Під час санкціонованого обшуку за адресою їх проживання слідчі поліції вилучили згортки з канабісом та кілька десятків зіп-пакетів з наркотичним лікарським препаратом.

Спільників викрили 26 квітня цього року працівники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Полтавської області спільно зі слідчими Кременчуцького райуправління поліції, за процесуального керівництва Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області, із залученням працівників батальйону поліції особливого призначення.

зп2 зп3

Як повідомив Ігор Поліщук, начальник регіонального управління боротьби з наркозлочинністю, серед вилученого під час обшуків: десятки зіп-пакетів та блістери з імовірним наркотичним лікарським засобом (що використовуються у замісній терапії), згортки з канабісом, медичні шприци, гроші та пристрій для вживання наркотиків.

Речові докази спрямовані на судову експертизу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  На Полтавщині заборонили підвищувати вартість проїзду, але кременчуцькі перевізники про це навіть не думали

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (28.04.2022): У кременчужан знайшли десятки зіп-пакетів з наркотичними засобами

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука