У мешканців Полтавщини вилучили гранатомети, автомати і кулемети

06.04.2022: У мешканців Полтавщини вилучили гранатомети, автомати і кулемети

З початку масштабного наступу військ рф поліцейські у правопорушників вилучили понад 70 одиниць зброї (обрізи, гвинтівки, карабіни, пістолети, автомати, кулемети, гранатомети тощо) та понад 5 тисяч бойових припасів, серед яких набої, снаряди та гранати.

Реакція поліції на спробу використати зброю в злочинних цілях та відносно мирного населення буде негайною та принциповою, відповідно до Закону. На цьому наголосив начальник Головного управління поліції Полтавщини Євген Рогачов, у зв’язку з реєстрацією в області (від початку широкомасштабної російської агресії) кримінальних правопорушень, вчинених громадянами з використанням зброї.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Уряд дозволив під час війни водіям з правами категорії В керувати вантажівками

Йдеться про випадки протиправного застосування зброї чи погрози такого застосування відносно мирного населення під час вчинення злочинів, конфліктних ситуацій чи побутових сварок. А також про факти незаконного зберігання в житлових приміщеннях вибухонебезпечних предметів та боєприпасів, що становлять реальну загрозу для життя та здоров’я людей.

“Застерігаю всіх від незаконного поводження зі зброєю та боєприпасами, небезпечними для життя та здоров’я багатьох людей. Реакція поліції на спробу використати зброю чи вибухонебезпечні предмети в злочинних цілях та відносно мирного населення буде негайною та принциповою, відповідно до Закону! Якщо у вас є такі предмети, слід терміново повідомити про них до поліції для їх подальшого знешкодження, знищення чи передачі Збройним силам України”, – зазначив Євген Рогачов.

зброя4 зброя9 зброя6 зброя1 зброя5

 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  У жителя Полтавщини знайшли майже 3 кг канабісу

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (06.04.2022): У мешканців Полтавщини вилучили гранатомети, автомати і кулемети

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука