У Полтаві попрощалися з трьома загиблими воїнами

25.03.2022: У Полтаві попрощалися з трьома загиблими воїнами

Сьогодні, 24 березня, у Свято-Успенському соборі Полтави попрощалися з трьома українськими воїнами, захисниками України, які загинули від рук російських окупантів, повідомляє видання “Коло”.

Старший солдат, механік-водій танкового взводу Ігор Вячеславович Тищенко проходив службу у військовій частині А1815. Загинув 27 лютого під час оборони Чернігова. Чоловік родом з села Клюсівка, що на Новосанжарщині. У нього залишилися жінка та син. Йому було б 42 роки.

 Старший солдат, заступник командира бойової машини Едуард Васильович Тягун проходив службу у військовій частині 1815. Загинув 16 березня під час оборони Чернігова. В нього залишилися дружина та донька. Йому було 45 років.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ  Цьогоріч на клумбах Кременчука висаджують багаторічні квіти

Головний сержант механізованого взводу Роман Володимирович Ворончук служив у військовій частині А1302. 28 лютого отримав вогнепальне поранення під Охтиркою, помер у лікарні 15 березня. Йому було б 50 років. Загиблий родом з Маріуполя, проте оскільки зараз неможливо зв’язатися з його рідними, воїна поховають на Полтавщині.

Вічна слава загиблим Героям!

Новини від Кременчук Today

➤ Дивіться останні новини за сьогодні від
Кременчук Today на сайті WebKremenchug.com.ua

Новина дня за сьогодні (25.03.2022): У Полтаві попрощалися з трьома загиблими воїнами

Джерело: Кременчук Today

Всі новини Кременчука